Hakkımızda

Tarihcemiz Fotografi Olacak

Tarihçemiz

Galatasaraylılar Yardımlaşma Vakfı, 1977 yılında Prof. Dr. Oğuz İmregün tarafından kurulmuştur. Vakfın temel amacı, Galatasaraylılar arasında her türlü yardımlaşma ve dayanışmayı gerçekleştirmek, geliştirmek ve yaygınlaştırmaktır. Galatasaray değerlerini ve toplumsal sorumluluk bilincini yaşatmak ve genişletmek adına etkinlikler düzenlemek, projeler geliştirmek ve uygulamaktır.

Vakıf tarihçesi boyunca, ihtiyaç sahibi Galatasaraylılara ayni ve maddi destek te bulunmuş 2014 yılında açılan Galatasaraylılar Yurdu vasıtasıyla yalnız yaşamak istemeyen, sağlık koşulları nedeniyle bakım desteğine ve/veya barınma ihtiyacı olan Galatasaraylılara destek sağlamıştır.

Kültür ve sanat alanında ise, vakıf, düzenlediği etkinlikler ve projelerle toplumun kültürel zenginliklerine değer katmıştır. Ayrıca, vakfın düzenlediği etkinliklerde ve projelerde gönüllü olarak görev alan birçok Galatasaraylı, bu süreçte vakfın değerlerine destek olmuştur.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Galatasaraylılar arasında her türlü yardımlaşmayı, sosyal birliktelik ve dayanışmayı gerçekleştirmek, geliştirmek ve yaygınlaştırmaktır.

Vizyonumuz

Galatasaray toplumunda dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla, ihtiyaç sahiplerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere, kreş, çocuk yuvası, yetiştirme yurdu, öğrenci yurdu, eğitim, dinlenme, sosyal ve sağlık tesisleri, bakımevleri, huzurevleri, sağlık ocakları ve hastaneler kurmak.

Çalışma Alanlarımız

Sağlık

Sağlık taramaları, tıbbi yardım ve bilinçlendirme çalışmalarıyla toplum sağlığını desteklemek.

Sosyal Sorumluluk

Toplumsal ihtiyaçlara yönelik projeler geliştirerek, dezavantajlı grupların yaşam kalitesini artırmak.

Kültür ve Sanat

Kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenleyerek, toplumun kültürel zenginliklerine katkıda bulunmak.

Galatasaraylılar Yardımlaşma Vakfı olarak, insanların hayatlarında fark yaratmak için çalışıyoruz ve sizleri de bu değişimin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Sorularınız mı Var? Bizimle İletişime Geçin! | Galatasaraylılar Yardımlaşma Vakfı

Galatasaraylılar Yardımlaşma Vakfı olarak, sizlerle iletişim kurmak ve sorularınıza yanıt vermek için buradayız. Bağışlar, projeler, gönüllülük ve etkinliklerle ilgili merak ettiğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.